وبلاگ

قفل پستچی

خرید درب ضد سرقت عاملی مهم برای قیمت گذاری ساختمان و آپارتمان می باشد چرا که این نوع درب مانع نفوذ سارقین به داخل ساختمان می شود. با درب ضد سرقت خیالتان راحت.قفل پستچی یکی از تجهیزاتی است که علاوه بر زیبایی برای افزایش ایمنی بر روی درب ضد سرقت نصب می‌شود. امنیت یکی از مهم‌ ترین مسائل دنیای امروز محسوب می‌شود و اغلب افراد برای حفظ امنیت خانه یا شرکت خود تمهیداتی را در این زمینه در نظر می‌گیرند. یکی از بروزترین روش‌ها برای جلوگیری از هر گونه سرقت در مرحله اول استفاده از درب ‌های ضد سرقت می باشد که نسبت به موقعیت مورد نظر، تجهیزات آن‌ها می‌تواند متفاوت می ‌باشد.
شاید شما با این نوع قفل آشنایی نداشته باشید، با نصب این قفل بر روی درب، مانع از دیده شدن فضای خانه شده و همان ‌طور که از نام آن پیداست باز شدن درب فقط به ‌اندازه‌ بسته‌ پستچی می باشد و برای ایمنی کودکان خردسال که به دلیل شاغل بودن والدین در منزل تنها هستند و یا صلاح شما برای باز نکردن کامل درب به روی فرد پشت درب، استفاده می شود.
لازم به ذکر است قفل های پستچی به ‌عنوان یراق ‌آلات با سفارش خود مشتری بر روی درب ضد سرقت نصب می‌شود.

 

قفل پستچی

 

دلیل استفاده از قفل پستچی برای درب ضد سرقت

اغلب سارقان برای ورود به خانه و شکستن قفل از دیلم استفاده می‌کنند اما خوشبختانه درب‌های ضد سرقت با چهارچوب هایی به نام چهارچوب ‌های ضد دیلم طراحی ‌شده است که می ‌تواند کمک بزرگی برای افزایش ایمنی باشد. در کنار این راهکار معمولاً شرکت ‌های ساخت درب ضد سرقت با تجهیز نمودن درب به انواع قفل ‌ها، علاوه بر قفل اصلی با قفل های پستچی توانسته‌ ضریب ایمنی این درب‌های ضد سرقت را افزایش دهند.

 

انواع قفل‌های پستچی

قفل زنجیری قدیمی‌ ترین قفل های پستچی

این قفل از نوع زنجیری، مدل قدیمی قفل پستچی می‌باشد که قبل از اینکه اقدام به باز کردن درب کنید زنجیری که به‌ عنوان قفل عمل می‌کند مانع از باز شدن کامل درب و دیده شدن کل فضای خانه می‌شود. از معایب اصلی قفل های قدیمی باز شدن راحت قفل توسط سارقان بود ولی امروزه این قفل‌ها به شکل جدیدتر و با فناوری پیشرفته تولید و وارد بازار شده‌ است.

 

قفل پستچی فنی

قفل پستچی نوع پازلی مارپیچ

قفل‌های پازلی به روش مار پیچی باز می‌شوند شاید همه ما موافق باشیم که قفل ‌های پازلی معمولاً از قفل ‌هایی که به حالت ساده باز و بسته می‌شوند ایمنی بیشتری دارند. باز کردن قفل‌های پازلی برای سارقان بسیار وقت‌ گیر بوده و افراد پشت درب نمی‌توانستند قفل را باز کنند تا اینجا شاید همه مشخصات این قفل برای خرید مناسب باشد اما از معایب بزرگی که باعث شد به سرعت این قفل ها در بازار منسوخ شود همین مدل پازلی یا مارپیچی آن باشد که قبل از باز کردن قفل باید یک معمای پازلی مارپیچی حل می‌شد که این موضوع در هنگام خروج برای افرادی که عجله داشتند زمان ‌بر بود و به همین دلیل استقبال از خرید این نوع قفل‌ها را به مرز صفر رساند.

 

لاکچری ترین قفل پستچی درب ضد سرقت

شرکت‌های سازنده درب‌های ضد سرقت موفق به ساخت بهترین و مدرن ‌ترین و همچنین ایمن ‌ترین نوع قفل پستچی در دنیای اکنون شده‌اند که در ساخت آن تمام نواقص قفل‌ های قبلی حذف و با راهکارهای ایمنی جدید ضریب ایمنی این قفل‌ها را بسیار بالا برده‌ اند.
باز و بسته شدن این قفل‌ها از درون خانه به ‌راحتی و با سرعت انجام می‌گیرد و در رفت و آمد مشکلی ایجاد نمی‌کند باز و بستن این قفل‌ها توسط یک دستگیره ساده می‌باشد و در زمان بسته بودن قفل درب تنها به میزان 10 سانتی‌متر امکان باز شدن دارد.
نکته مهم در میزان ایمنی این نوع قفل، جایگاه آن است که کمی پایین تر از قفل اصلی درب شما می‌باشد و باز کردن قفل از بیرون را تبدیل به امری غیر ممکن می‌کند.
قفل های پستچی درب ضد سرقت از پر فروش ‌ترین و کارآمدترین قفل‌های امروزی می‌باشد که از استقبال خوبی برای خرید برخوردار است.

 

Postman lock

ترکیه بهترین سازنده قفل های پستچی

قفل پستچی استفاده ‌شده بر روی درب ضد سرقت نسبت به تولید کشور ترک، چین و ایران متفاوت است. قفل‌های ترکی به دلیل برخورداری از بالاترین استانداردهای اروپا نسبت به مدل‌های چینی از کیفیت و طول عمر بیشتری برخوردار هستند.
نکته مهم و ضروری: تمام تجهیزات ایمنی، زمانی کاملا اثر گذار و مطمعن است که اصول ایمنی را به طور کامل رعایت کنید.
با انتخاب این نوع قفل علاوه برداشتن آپشنی لوکس، درب‌های ضد سرقت خود را ایمن‌ تر کنید. جهت مشاوره، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + شش =