وبلاگ

درب ضد سرقت لاکچری

ویژگی منحصر به ‌فرد و ایمنی بالای این درب‌ها نسبت به درب‌های قدیم موجب شده اکثر افراد به سمت خرید درب ضد سرقت با ایمنی بالا رجوع ‌کنند و از سرقت در امان بمانند.

درب ضد سرقت لاکچری از تجهیزات ساختمانی است که امروزه به ‌کارگیری آن، کمک بزرگی به ایمنی ساختمان می‌کند. خصوصیتی که قیمت درب ضد سرقت را گران یا ارزان می کند شکل ظاهری و لاکچری بودن درب ها می باشد که برجستگی های کار شده روی در، این نوع درب ها را متمایز می کند.

 

درب ضد سرقت لوکس

ساختار درب‌های ضد سرقت لاکچری

برای ساخت این‌گونه درب‌ها از اجزا و قطعاتی استفاده می‌شود که میزان ایمنی درب افزایش یابد. برای ساخت درب‌های ضد سرقت لاکچری از ورقه‌های فلزی و قفل و یراق، دستگیره، چشمی، قفل پستچی و همچنین ورقه ‌ام دی اف با روکش طبیعی و گاه مصنوعی استفاده می شود. و معمولاً بر اساس روکش چوب راش یا گردو و میزان برجستگی درب و یراق‌آلات، تقسیم‌بندی می‌شود و شاسی کشی تمام درها یکسان است.

ویژگی‌های درب ضد سرقت لاکچری

در صورت جا گذاشتن و یا گم‌شدن یکی از کلیدها، کد زبانه با کد دهنده ویژه به راحتی قابل تغییر می باشد.
1. عایق صدا
2. ضد انتقال حریق
3. تنوع و زیبایی
4. ضد آب و رطوبت
5. جلوگیری از اتلاف انرژی‌های سرمایشی و گرمایشی
6. قابلیت نصب دوربین هوشمند
7. قابلیت نصب قفل دیجیتال
8. قابلیت نصب دزدگیر

درب ضدسرقت پنل برجسته مدل S1016
درب ضد سرقت لاکچری مخصوص کارخانه

معمولاً برای آپارتمان‌ها که امکان سروصدا برای سارقین وجود ندارد، از درب‌های ضد سرقت ساده فلزی که از دولایه ورق سخت به ضخامت یک میلی‌متر در دو طرف درب و یک‌لایه عایق صدا و دما به‌عنوان لایه میانی استفاده می‌شود.
اما در مکان‌های خارج از شهر معمولاً سارقان امکان تخریب درب‌های ساده را به‌راحتی دارند. برای همین نیاز به درب‌های ضد سرقت با ویژگی‌های خاص داریم که ساختار آنها مخصوص این شرایط باشد و امکان نفوذ سارقین پس از برش و تخریب لایه‌های سطحی درب، به داخل ساختمان را غیرممکن کند.
در ساختار این درب‌های ضد سرقت لاکچری نه‌ تنها ضخامت لایه‌های فولادی، در دو طرف درب به دو میلی‌متر افزایش می‌یابد، بلکه با ایجاد شبکه فولادی، و نیز تزریق مواد ضد برش و ضد مته و ضد اسید و ضد تخریب ان را تقویت کرده و نیز با تست استاندارد ویژه، کیفیت تمام موارد نقصان در آن برطرف می‌شود.

مزیت‌های اصلی درب‌ ضد سرقت لاکچری نسبت به درب‌های ساده

از مزیت‌های ساخت این درب‌ها نسبت به درب‌های ساده استفاده از اجزا و قطعاتی است
که باعث می‌شود میزان ایمنی درب افزایش یابد.
درب‌های ضد سرقت لاکچری در مقابل فشار برش اهرم و دست‌کاری قفل از سطح ایمنی،
بسیار بالایی برخوردار هستند و نسبت به درب‌های معمولی حتی از نوع حفاظتی و اکار دیونی امنیت بسیار بیشتری دارند.
از آیتم های برتر این نوع درب‌ها نسبت به درب‌های معمولی این است که تمام استانداردهای لازم در مقابل آتش‌سوزی و زلزله را دارد که مانع کمک نیروهای امداد نشود.
عدم اتصال از یک نقطه به چهارچوب مزیت دیگر درب ضد سرقت لاکچری محسوب می شود و با استفاده از چندین قفل و ساختار شباهت زیادی به گاو صندوق دارد که در اطراف این درب‌های ضد سرقت، از نوار یا زه پلاستیکی برای جلوگیری از ورود گرد و غبار و اتلاف انرژی استفاده‌شده است.
نسبت به درب‌های معمولی که تنها یک قفل بیشتر ندارند قفل درب‌های ضد سرقت لاکچری، دارای یازده زبانه که در سه جهت مختلف عمل می‌کند ساخته‌شده است. و مهم‌ تر از همه این درب‌ها بعد از نصب به دلیل ساختار چهارچوبی عالی و وزن زیادشان، غیرقابل اهرم کردن هستند.

انواع پوشش‌ های آب و هوایی درب ضد سرقت لاکچری

یکی از مهم‌ترین فاکتورها در انتخاب نوع درب ضد سرقت لاکچری توجه به پوشش روی درب است که باید مناسب مناطق مورد استفاده خریداری شود.
به دلیل کاربرد درب ضد سرقت در مکان‌های مرطوب یا مکان‌های صنعتی، پوشش لایه بیرونی می بایست ضد رطوبت و ضد اسید باشد.

آب‌وهوای گرم و خشک و رطوبت

درب ضد سرقت با روکش فایبر گلس آهن فرروژه مناسب آب‌ و هوای خشک و مرطوب است چون در برابر تابش و پوسیدگی مقاوم می باشد.

برای آب‌وهوای سرد و کوهستانی

برای این آب‌وهوا معمولاً از درب‌های ضد سرقتی استفاده می‌کنند که در ساخت آن آلیاژ هایی مانند فولاد یا آلومینیوم به ‌کاربرده شده است چون این آلیاژها می‌توانند در برابر وزش بادهای شدید و بارش باران و رعدوبرق مکرر مقاوم باشند.

 

برای آب‌وهوای شرجی

در این نوع آب‌وهوا مانند مناطق شمالی کشورمان که میزان رطوبت و همچنین بارش و وزش باد، نیز بالاست معمولاً از درب‌های ضد سرقت فایبرگلاس به دلیل ضد آب بودن و کلاف شدن که باعث، عدم عبور آب از آن می‌شود استفاده می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − چهار =