وبلاگ

روکش درب های ضد سرقت

خانه شما به عنوان مکانی که در آن زندگی می کنید و وسایل با ارزش خود را در آن نگهداری می کنید، دارای اهمیت بسیاری است. در واقع خانه مامن امن شما و افراد خانواده تان است که باید از امنیت بالایی برخوردار باشد. سارقان زیادی علاقه مند به ورود به خانه، مخصوصا در شهرهای بزرگ و پرجمعیت مانند تهران هستند. امروزه، تعداد سارقین و متجاوزین به حریم امن خانه در این شهر رو به افزایش است. بنابراین، از راه های محافظت از خانه تان خرید درب ضد سرقت در تهران برای ورودی خانه است. در هنگام خرید علاوه بر زیبایی ظاهری درب ضد سرقت، به جنس روکش درب های ضد سرقت و میزان مقاومت آن ها دقت کنید.

روکش درب های ضد سرقت
انواع روکش :

روکش راش طبیعی
روکش راش طبیعی از معروف ترین روکش درب های ضد سرقت موجود در بازار است. این روکش از چوب های درخت راش مرغوب تهیه شده است. رگه های زیبای موجود در این نوع روکش، جلوه طبیعی و زنده ای ایجاد می کند که جذابیت بسیاری را برای درب ضد سرقت به همراه دارد.

روکش گردو طبیعی
این نوع روکش نسبت به روکش راش از رگه های بیشتری برخوردار است و طرح و نقش های طبیعی بسیاری دارد که در برخی از موارد نیازی به رنگ کردن درب نیست. به همین دلیل، خریداران تمایل بیشتری نسبت به خرید درب ضد سرقت با روکش طبیعی چوب گردو دارند.

روکش برجسته آکونومی
جنس این روکش ها از ام دی اف است که با چوب راش یا گردو روکش شده است. طرح های زیبایی بر قطعاتی از ام دی اف به وسیله دستگاه سی ان سی اجرا می شود، و سپس بر روی ام دی اف درب چسبانده می شود. روکش درب های ضد سرقت با رنگ پلی اورتان یا پلی استر نقاشی می شود. ضخامت ام دی اف درب در این حالت معمولا 8 میلی متر است.

روکش درب

روکش درب های ضد سرقت لوکس

جنس این روکش ها از ام دی اف هایی با ضخامت 8 یا 10 میلی متر است. این روکش ها از چوب راش یا گردو ساخته شده اند، که پروفیل روکش شده ای بر روی آن ها چسبانده می شود.

روکش پی وی سی

جنس این روکش ها از ام دی اف خام است که به وسیله دستگاه سی ان سی بر روی آن ها طرح های متنوعی حکاکی می شود. سپس، روکش را در دستگاه ممبران پی وی سی بر روی درب پرس می کنند.

روکش  ملامینه
جنس این روکش ها از ام دی اف هایی با ضخامت 5 تا 8 میلی متر است. مشخصه بارز این رویه ها وجود یک ورقه نازک ملامینه پرس شده بر روی آن هاست.

روکش  هایگلاس

روکش هایگلاس، یکی از انواع مختلف روکش های ام دی اف است. جنس این روکش از پلگسی گلاس است. و از مزایای آن می توان به سبک تر و مقاوم تر بودن نسبت به شیشه اشاره کرد.

روکش پرینت
این نوع روکش به صورت چاپ شده بر روی ام دی اف استفاده می شود که ظاهر و جلوه روکش های طبیعی مانند راش و گردو را ندارد.

روکش هات پرس
یکی از ارزان ترین و ضعیف ترین روکش درب های ضد سرقت است که به ندرت در تولید درب ضد سرقت از آن استفاده می شود. از روکش هات پرس در گذشته برای تولید روکش درب های معمولی استفاده می کردند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 11 =