وبلاگ

درب لابی 

درب لابی 

درب ورودی ساختمان یا ویلا اولین موردی است که بیننده قبل از وارد شدن به فضای داخلی ساختمان با آن روبه رو می شود؛ بنابراین انتخاب یک درب زیبا و البته ایمن،از اهمیت بالایی برخوردار است

درب لابی ساختمان اهمیت بسیار بالایی در تامین امنیت فضای داخلی ساختمان دارد.

درب های لابی کاملا سفارشی ساز بوده و کاملا به سلیقه مشتری ساخته می شود.مواردی همچون سایز،شیشه خور بودن یا نبودن ، مدل تاج و رکوب ، بازشو یا ثابت بودن نیم لنگه ها و …. به سلیقه مشتری قابل تغییر می باشند .

 

لابی ضدسرقت

درب های لابی ضدسرقت همانند درب های معمولی ضدسرقت استراکچر کاملا فولادی دارند و برای زیباتر شدن برای ساخت آنها از ام دی اف با روکش طبیعی راش یا گردو استفاده می شود.همچنین کلیه ی قسمت های فلزی کار توسط رکوب و تاج چوبی پوشانده می شود.

به درب های لابی ضدسرقت با توجه به عرض آنها نیم لنگه اضافه می شود. که این نیم لنگه ها هم میتواند شیشه خور باشد که نور از آنها عبور کند و هم میتواند ساخته شده از ام دی اف باشد به صورتی که نور از آنها عبور نکند. شیشه های بکار رفته در لابی ضدسرقت لمینت شده می باشند و کاملا نشکن می باشد.

 

لابی تمام چوب

درب های لابی تمام چوب از کاملا از چوب ساخته شده است . و پس از نصب سر ساختمان رنگ می شود.این درب ها عموما از چوب های راش ، بلوط یا گردو ساخته می شود.لابی های تمام چوب بنا به سفارش مشتری می تواند شیشه خور باشد یا نباشد .

درب های لابی تمام چوب نباید مستقیم در معرض بارش باران قرار بگیرند.

 

لابی استیل

درب های لابی استیل کاملا در برابر آب مقاوم بوده و مناسب برای مکان هایی می باشد که در معرض آب باران قرار دارد.درب های لابی استیل در سه رنگ طلایی ، نقره ای و سفید تولید می گردد.

 

نکاتی درباره انواع درب لابی

درب های لابی ضدسرقت بیشترین ضریب امنیت را نسبت به سایر انواع لابی دارند.

تامین و نگهداری درب های لابی تمام چوب نسبت به سایر انواع لابی مشکل تر می باشد و اینگونه درب ها نسبت به رطوبت بسیار حساس بوده و در صورت خرابی هزینه تعمیر آن زیاد می باشد.

درب های لابی تمام چوب قیمت تمام شده بالاتری نسبت به بقیه مدل ها دارد.

درب های لابی ضدسرقت نباید مستقیم در معرض باران قرار بگیرد ولی مکان های مرطوب مشکلی برای آن ایجاد نمی کند.

نیم لنگه های لابی ضدسرقت می تواند بازشو یا ثابت باشد.

عرض شیشه های لابی ضدسرقت به گونه ای است که سر انسان از آن عبور نمی کند.

در صورت صدمه دیدن درب های ضدسرقت هزینه تعمیر آن بسیار مناسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − یازده =