کانال تلگرام ما    ما را در اینستاگرام دنبال کنید
btnmenu

درب ضد سرقت

درب ضد سرقت

درب ضدسرقت چیست؟!

ضدسرقت اصطلاحی اشتباه می باشد که بین مردم رایج شده است.اینگونه درب ها در کل دنیا به درب های ایمنی مشهور می باشد. درب های ایمنی از حدودا ده سال پیش راه خود را به بازار ایران باز کرد و با توجه به شرایط و سبک زندگی مردم به سرعت در بین مردم و معماران و سازندگان ساختمان رواج پیدا کرد.درب ایمنی تلفیقی از چوب و آهن می باشد . آهن برای بالا بردن استحکام درب و چوب برای زیباتر شدن درب که البته تا حدودی هم باعث افزایش استقامت درب می شود.درب های ایمنی یک جهش بسیار خوب نسبت به درب های چوبی قدیمی در جهت ضریب افزایش منزل می باشد.

نکات فنی درب ضدسرقت

درب های ضدسرقت دارای یک استراکچر فولادی می باشند. چهارچوب و لنگه درب های ضدسرقت تماما از فولاد ساخته شده است.در داخل لنگه درب های ضدسرقت شبکه فولادی و ورق فولادی سرتاسری قرار گرفته است که هیچگونه منفذی برای عبور وجود ندارد.داخل لنگه کاملا توسط عایق های استاندارد پر می شود.این عایق ها می تواند پشم سنگ ،پشم شیشه و یا یونولیت باشد. که هر کدام شرایط خاص خود را دارد و برای اقلیم های گوناگون مناسب هستند .در دوطرف لنگه درب های ضدسرقت دو عدد ام دی اف قرار میگیرد که هم زیبایی درب را افزایش می دهد و هم لنگه را مستحکم تر می کند. همچنین جهت افزایش ایمنی از بهترین قفل و یراق آلات ایمنی استفاده می گردد.

قطر چهارچوب : ۱٫۵ میلی متر

قطر لنگه : ۱٫۲۵ میلی متر

قطر ورق سرتاسری داخل لنگه : ۱میلی متر

قطر ام دی اف : ۱۰ میلی متر

قفل و یراق آلات : شرکت کاله ترکیه

وزن درب : حداقل ۱۱۵ کیلوگرم بسته به طرح درب

 

 

درب ضدسرقت ترک

در تولید  درب های ضدسرقت ترک   از رویه های ۱۰ میل ترکیه ای استفاده می شود که در کشور ترکیه مراحل نجاری و رنگکاری روی آن انجام می شود  . رویه های ترک دارای ۱۰ سال گارانتی بی قید و شرط تعویض هستند و با آب و هوا و اقلیم های گوناگون سظح کشور کاملا سازگار هستند .چهارچوب و استراکچر فولادی این نوع درب ها ساخت شرکت نیکان درب پارسیان بوده و با رویه های ترک و قفل و یراق ترک مونتاژ می شود.درب های مونتاژ ما از لحاظ کیفیت کاملا قابل رقابت با درب های پک ترک میباشد زیرا استراکچر درب های پک ترک به مراتب ضعیف تر از درب های مونتاژ ما می باشد.

 

درب ضدسرقت ایرانی

درب های ضدسرقت ایرانی که صفر تا صد مراحل تولید آن در کارخانه نیکان درب پارسیان صورت می گیرد.اعم از تولید رویه نجاری رنگکاری و تولید چهارچوب و استراکچر فولادی …
تفاوت عمده نیکان درب پارسیان با سایر تولیدکننده های داخلی استفاده از رویه هایی با قطر ۱۰ میل می باشد که اکثر تولیدکنندگان از رویه و ام دی اف ۸ میل و ۵ میل استفاده می کنند.همچنین کلیه درب های ضدسرقت ایرانی دارای قفل پستچی می باشند.

 

درب ضدسرقت ایرانی اکونومی

درب های ضدسرقت اکونومی که مخصوص سازندگان محترم می باشد . در این درب ها از ام دی اف ۸ میل استفاده می گردد.

ام دی اف های روکش پی وی سی و روکش ملامینه از لحاظ مقاومت نسبت به رویه های معمولی مقاوم تر بوده و ضدخش می باشند . تنوع ظرح و رنگ در درب های اکونومی بسیار بالا است. و از لحاظ قیمتی بسیار مقرون به صرفه می باشد .